Modne panele podłogowe – wybierz popularną jodełkę

Modne panele podłogowe – wybierz popularną jodełkę

Podłoga w jodełkę to wyjątkowo popularne rozwiązanie, które w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Wszystko za sprawą nowoczesnych paneli, które można położyć szybko i bez klejenia. Nie jest to zatem tak czasochłonne jak w przypadku dawnych parkietów. Jakie panele w jodełkę okażą się najlepszym rozwiązaniem do naszego domu?

Na pewno możemy polecić najnowszą kolekcję Trendtime 3 zaprojektowaną przez niemieckiego producenta Parador. Są to dosyć duże klepki, które odznaczają się niepowtarzalnym wyglądem, a jednocześnie, znacznie ułatwiają kładzenie podłogi. Panele posiadają zatrzaski prostopadłe, dzięki czemu, charakterystyczny wzór jodełki możemy uzyskać bez klejenia. To ostatni krzyk mody, z którym coraz częściej spotkamy się we wnętrzach klasycznych oraz skandynawskich.

Dlaczego warto wybrać panele podłogowe w jodełkę od niemieckiego producenta Parador? Marka słynie z wysokiej jakości i oferuje nam wyjątkowo trwałe i eleganckie panele dębowe dostępne w sześciu różnych odcieniach. Dzięki temu, klienci mogą z większą łatwością wybrać produkt dostosowany do swoich wnętrz. Z pomocą kolekcji paneli Trendtime 3 w końcu spełnisz swoje marzenie o eleganckiej podłodze w jodełkę.