Czy Ronaldo pociągnie dziś Juventus do zwycięstwa?

Czy Ronaldo pociągnie dziś Juventus do zwycięstwa?

Przed nami elektryzujące spotkanie między Juventusem a FC Porto. Spotkanie odbędzie się dziś, w ramach Ligi Mistrzów. Czy forma Juventusu i napięty terminarz pozwoli im na pokonanie rywala i przejście do kolejnej frazy Ligi Mistrzów? O tym przekonamy się już dzisiaj!

Liga Mistrzów powraca na nasze ekrany i od samego początku daje nam wielkie emocje. W pierwszym dwumeczu między Juvnetusem a FC Porto doszło do przełomowego wyniku, którego nikt nie spodziewał się przed spotkaniem.

FC Porto na własnym boisku już w pierwszej minucie zdobyło bramkę przeciwko Juventusowi. Dalej wcale nie było lepiej, ponieważ pomimo strzelonej bramki przez Juventus, FC Porto dowiozło korzystny dla siebie wynik. Mecz skończył się 2:1

Sprawdź:  Najpiękniejsze miasta górskie w Polsce

Czego możemy spodziewać się w dzisiejszym spotkaniu?

Z pewnością walki Juventusu na całego. Tym razem to ekipa FC Porto zamelduje się na boisku Juventusu, dlatego od początku możemy spodziewać się bardzo ciekawego spotkania.

Stara Dama na czele z Cristiano Ronaldo z pewnością ruszy do szarży od pierwszych minut i bardzo szybko będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony. Pytanie, czy Cristiano Ronaldo (zwany Mr Champions League) wyjdzie dziś przed szereg i da Starej Damie zwycięstwo?

To spotkanie można obstawić u legalnych bukmacherów w Polsce. U których? Przeczytaj o tym na https://legalni-bukmacherzy.pl – największy portal bukmacherski w Polsce czeka na Ciebie!