Puchar Polski: Ruch Chorzów ze Zniczem Pruszków!

Puchar Polski: Ruch Chorzów ze Zniczem Pruszków!

Do ciekawego spotkania w ramach Pucharu Polski dojdzie w dniu dzisiejszym. Mocny w tym sezonie Ruch Chorzów trafił na Znicz Pruszków, który wydaje się być drużyną bezbronną w dzisiejszym spotkaniu. Jak jednak będzie w praktyce?

Aktualna forma gospodarzy z pewnością jest zadowalająca. Ruch Chorzów dobrze wystartował w kolejnych rozgrywkach, do których awansował w poprzednim sezonie. 1 Liga okazała się odpowiednia dla Ruchu, który wykonał dobre ruchy transferowe, co doprowadziło do tego, że dziś ruch może mówić o stabilnym zespole.

Jeśli chodzi o Znicz Pruszków, to sytuacja z poprzedniego sezonu można powiedzieć, że powtarza się. Znicz Pruszków znów słabo rozpoczął swoją przygodę w eWinner 2 liga. Zaledwie 1 wygrana i 1 przegrana nie dają dobrego obrazu zespołu w tym momencie. Niemniej jednak, Znicz Pruszków potrafił grać dobrze z Ruchem Chorzów, notując z nim aż dwa remisy po kolei. Dziś drużyna z Pruszkowa również będzie zadowolona z remisu, choć uzyskać taki wynik może być trudno w praktyce.

Sprawdź:  Gdzie znaleźć rejsy turystyczne w Gdańsku?

Kto dziś wyjdzie zwycięsko z potyczki?

Bardzo trudno jest ferować wyroki przed rozpoczętym meczem. Jak dobrze wiemy, Ruch Chorzów ma na papierze wszystkie argumenty, aby pokonać swojego przeciwnika. Z kolei Znicz Pruszków może wykorzystać swoje atuty do tego, aby doprowadzić do remisu. Dlatego też, bardzo trudno określić prawdziwego zwycięzcę tego spotkania.

Zobacz także: MMA VIP