PSG – Lille: Hit kolejki Francuskiej

PSG – Lille: Hit kolejki Francuskiej

Liga Francuska raczej nie należy do tych, które porywają kibiców na całym świecie. Niemniej jednak, jest to nadal liga, która przynosi nam czasem ciekawe spotkania. Przykładem tego jest dzisiejszy mecz, który w stolicy Paryża jest oczekiwany jako sportowy hit kolejki. Czy PSG poradzi sobie z odwiecznym rywalem? Dowiemy się tego już dziś!

PSG gra w tym sezonie w kratkę

Trzeba to wziąć pod uwagę już na starcie tego meczu. Pomimo dużej przewagi kadrowej, zespół z Paryża spisuje się poniżej swoich oczekiwań. Wzmocnienie jakie miał zapewnić Leo Messi okazało się w praktyce iluzoryczne. Poskładanie tak wielu świetnych nazwisk okazuje się kolejny raz dużym problemem dla sztabu PSG, który przecież zmieniał się kilkukrotnie na przestrzeni ostatnich lat!

Sprawdź:  Puchar Polski: Ruch Chorzów ze Zniczem Pruszków!

Z kolei Lile w tym sezonie nie może pochwalić się sukcesami w lidze. Aktualnie drużyna jest w środku tabeli. Pamiętajmy jednak, że zawsze jest to zespół z którym PSG miało nie małe problemy na boisku. Dziś może być podobnie i pomimo niskiego miejsca w lidze Lille może okazać się sporym problemem!

Legalny bukmacher z kodem na to spotkanie

Jeśli interesuje nas obstawianie, możemy sprawdzić kod bonusowy fortuna, który został wydany specjalnie na to spotkanie. Pamiętajmy jednak, że obstawianie jest możliwe wyłącznie przez osoby pełnoletnie i tylko przy pomocy Polskich, legalnych bukmacherów!