Czy Cadiz ukaże Real Madryt za SuperLigę?

Czy Cadiz ukaże Real Madryt za SuperLigę?

Dzisiejszy mecz Cadizu z Realem Madryt może być historycznym. W trakcie rozpadania się SuperLigi, której przedstawicielem był Florentino Perez (sternik Realu Madryt), będzie odbywać się mecz ligowy, który może przesądzić o mistrzostwie Hiszpanii. Czy Cadiz znów sprawi niespodziankę i ukaże Real Madryt za pomysł SuperLigi?

Dzisiejsze spotkanie ma bardzo wiele podtekstów. Cadiz ostatnie spotkanie z Realem Madryt wygrało (było to spotkanie wyjazdowe dla drużyny Cadiz). Niemniej jednak w 2020 roku drużyna Realu Madryt nie przypominała siebie. Po ostatnim remisie drużyna z Madrytu jest z pewnością bardzo podjudzona i nastawiona na wygraną.

Z kolei Cadiz zapowiedziało w związku z wydarzeniami związanymi z utworzeniem SuperLigi przygotowanie specjalnych koszulek, które będą widoczne podczas dzisiejszego spotkania. Jest to wyraz wielkiej niechęci drużyny, klubu i zwolenników Cadiz, którzy są przeciwni wprowadzeniu SuperLigi, która już w tym momencie straciła aż 10 na 12 członków!

Sprawdź:  PSG – Lille: Hit kolejki Francuskiej

Jak widzimy to spotkanie?

Oczywiście spotkanie Realu Madryt z Cadiz można uważać za bardzo elektryzujące i mogące przynieść wiele niewiadomych. Drużyna z Madrytu z pewnością wie, że przyjeżdża na trudny teren wraz z wieloma absencjami. Niemniej jednak trzeba oddać jej to, że jest w formie i po chwilowej zadyszce powinna wrócić na swoje prawidłowe tory.

Więcej na temat tego spotkania znajdziemy na serwisie internetowym typuje.pl, który opisuje spotkania sportowe i przedstawia swój pogląd na typy, na konkretne mecze.