Opinie o bukmacherze Betclic

Opinie o bukmacherze Betclic

Pomimo zaledwie dwuletniej obecności na rynku legalnych bukmacherów, Betclic posiada bardzo bogatą bazę stałych klientów. Skąd się bierze tak duża popularność bukmachera? Jakie opinie graczy Betclic otrzymuje z różnych źródeł? Wszystkich zainteresowanych ofertą tego bukmachera zapraszamy do lektury niniejszej recenzji.

Jakość serwisu internetowego i aplikacji mobilnej

Zanim przejdziemy do opisu oferty na zakłady, warto przyjrzeć się bliżej jakości narzędzi do obstawiania, z których najważniejsza jest strona internetowa. Betclic przygotował standardowy rozkład elementów graficznych w serwisie. Środkową część przeznaczono na wyszczególnienie promocji powitalnej. Betclic zawarł tu również informacje w tabeli odnośnie najważniejszych zakładów danego dnia. Witryna działa sprawnie, a grafika nie przytłacza i pozwala skupić się na najważniejszym- wyszukiwaniu najlepszych okazji do typowania. Betclic opinie o stronie internetowej otrzymuje w pozytywnym tonie. Gracze docenili także wysoką funkcjonalność aplikacji mobilnej, dzięki której typowanie nie zna ograniczeń czasu i miejsca.

Betclic opinie o ofercie na zakłady

Opinie graczy Betclic na temat zakresu oferty wskazują na monumentalną ilość proponowanych dyscyplin sportowych. Jest ona największa spośród wszystkich bukmacherów na polskim rynku. Również liczba rynków zdarzeń na piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę prezentuje się w Betclic bardzo obiecująco. E-sporty w Betclic reprezentowane są przez League of Legends, Counter Strike oraz Overwatch. Trudno mieć jakiekolwiek zastrzeżenia do Betclic w kwestii rozpiętości oferty. Dostępne tutaj zakłady wpisują się w nawet najbardziej specyficzne preferencje graczy, którzy otrzymali pełną dowolność w kształtowaniu kierunku swoich zainteresowań typerskich.

Sprawdź:  Czy Ronaldo pociągnie dziś Juventus do zwycięstwa?

Opinie graczy Betclic na temat dostępnych promocji

Oferta promocyjna Betclic opinie zbiera w mieszanym tonie. Z jednej stronie gracze doceniają świetną propozycję zakładu bez ryzyka na kwotę 550 zł, z drugiej- czują niedosyt z powodu braku innych bonusów powitalnych, jak choćby freebet bez depozytu czy możliwość gry bez podatku przez określony czas. Opinie graczy Betclic przyjmują zupełnie inny ton podczas oceny promocji dla stałych graczy. Tych znajdziemy tu naprawdę sporo. Multi+ odpowiada za zwiększenie wygranych na kuponie AKO nawet o 50%, Liga Betclic przyznaje bonusy finansowe za aktywność w zawieraniu kuponów. Graczy wypowiadają się pozytywnie również o Totalizatorze Betclic, który daje szansę zgarnięcia nagrody w wysokości 10000 złotych za poprawne wytypowanie 14 zdarzeń wskazanych przez bukmachera. Promocje Betlic opinie otrzymują zatem bardzo dobre, z jedynymi uwagami odnośnie ubogiej oferty powitalnej. W tym obszarze Betclic powinien pomyśleć o rozbudowie pakietu dla nowych graczy o dodatkowe bonusy.

Sprawdź:  PSG – Lille: Hit kolejki Francuskiej

Czy Betclic to dobry bukmacher?

Betclic może się pochwalić świetną ofertą zakładową, dobrze działającą stroną internetową oraz licznymi promocjami dla stałych graczy. W ramach bonusu powitalnego opinie graczy Betclic zachwalają wartościowy zakład bez ryzyka. Z Betclic współpracują już tysiące typerów, co świadczy o popularności bukmachera na polskim rynku. Pełna recenzja bukmachera Betclic wraz z opisem każdego elementu oferty znajduje się w serwisie Zawód Typer. Na zawodtyper.pl gracze otrzymują najbardziej kompleksowy pakiet wiedzy o typowaniu. Zachęcamy do odwiedzenia portalu Zawód Typer jako świetnego narzędzia dla graczy o różnym doświadczeniu.